Από την Αστυνομική Διεύθυνση Τρικάλων ανακοινώθηκε το εβδομαδιαίο πρόγραμμα δρομολογίων της Κινητής Αστυνομι-κής Μονάδας στο Ν. Τρικάλων για...
το διάστημα από Τρίτη 04/07/2017 μέχρι και Δευτέρα 10/07/2017.
ΤΡΙΤΗ 04/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄ - 15:00΄:
Κοτρώνι – Ελάτη – Βροντερό - Ξυλοχώρι - Καλόγεροι – Άγιος Προκόπιος - Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι - Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό - Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
ΤΕΤΑΡΤΗ 05/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄ - 15:00΄:
Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό – Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
ΠΕΜΠΤΗ 06/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄ - 15:00΄:
Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα - Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 07/06/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄- 15:00΄:
Μουργκάνι - Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι - Αγ. Δημήτριος - Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
ΣΑΒΒΑΤΟ 08/07/2017: ----------
ΚΥΡΙΑΚΗ 09/07/2017: ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 20:00΄ - 01:00΄:
Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος - Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια
ΔΕΥΤΕΡΑ 10/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 17:00΄ - 24:00΄:
Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά - Αμάραντος - Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά