Από την Αστυνομική Διεύθυνση Τρικάλων ανακοινώθηκε το εβδομαδιαίο πρόγραμμα δρομολογίων της Κινητής Αστυνομι-κής Μονάδας στο Ν. Τρικάλων για...
το διάστημα από Τρίτη 25/07/2017μέχρι και Δευτέρα31/07/2017.
ΤΡΙΤΗ 25/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄ - 15:00΄:
Πύλη – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση - Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα - Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλλιρόη - Κρανιά - Δολιανά - Στεφάνι.
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄ - 15:00΄:
Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό – Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα.
ΠΕΜΠΤΗ 27/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄ - 15:00΄:
Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα - Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο.
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 08:00΄- 15:00΄:
Μουργκάνι - Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι - Αγ. Δημήτριος - Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι.
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/07/2017 : ---------------------------
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/07/2017 : ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 20:00΄ - 01:00΄:
Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος - Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια.
ΔΕΥΤΕΡΑ 31/07/2017 ΚΑΤΑ ΤΙΣ ΩΡΕΣ 17:00΄ - 24:00΄:
Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά - Αμάραντος - Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα.