ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
H ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ συμμετέχοντας για δεύτερη συνεχή χρονιά στο πρόγραμμα FUTURE LIBRARY προσκαλεί όλους τους μικρούς και μεγάλους αναγνώστες στην καλοκαιρινή εκστρατεία με θέμα «ΠΟΛΥΧΡΩΜΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ».
Ένα διασκεδαστικό ταξίδι από 18 Ιουνίου έως 29 Αυγούστου. Οι εκδηλώσεις θα περιέχουν πολλές δημιουργικές και ενδιαφέρουσες δραστηριότητες γεμάτες κέφι, παιχνίδι, γνώση, εξερευνώντας τον κόσμο μέσα από τα καινούρια μας βιβλία. Να είστε όλοι εκεί!!