Τα μέλη της Επιτροπής Μεταγραφών του Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ θέλουν να ενημερώσουν:
1) τους γονείς των μικρών ποδοσφαιριστών.
2) τους προπονητές των ομάδων.
3) τους παράγοντες του τοπικού ποδοσφαίρου.
• Ότι η στελέχωση του έμψυχου υλικού της ομάδος, αλλά και η φιλοσοφία της Διοίκησης είναι να βοηθήσει τον κάθε μικρό νεαρό ποδοσφαιριστή που θέλει να «πιάσει» την ευκαιρία να γίνει επαγγελματίας ποδοσφαιριστής.
• Όσα σωματεία έχουν στη δύναμή τους ποδοσφαιριστές που κατά την γνώμη τους μπορούν να στελεχώσουν τον Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ να μας το δηλώσουν έγκαιρα, πριν ολοκληρωθεί το roster της ομάδος.
• ΣΤΟΧΟΣ του Α.Ο.ΤΡΙΚΑΛΑ είναι ο πρωταθλητισμός της πρώτης ομάδος, ανεξάρτητα της κατηγορίας που θα αγωνιστεί.. Η νέα ποδοσφαιρική περίοδος θα βρει την σημαία της ομάδος να κυματίζει περήφανα.
• Για οποιαδήποτε πληροφορία – διευκρίνιση, να απευθύνεστε στα τηλέφωνα: 6937984424 και 6973036453.