Το Θεατρικό Εργαστήρι "Επί Σταγών " αυτή τη φορά με σύμμαχο τον καιρό ανακοινώνει:
" Ο Σέντζας " και οι άνθρωποί του έτοιμοι για μια ακόμη παράσταση.
Απόψε στο Υπαίθριο Δημοτικό Θέατρο Καλαμπάκας και ώρα 20:30
Να είστε όλοι εκεί!
|
Ο antilogosnews.gr είναι πιστοποιημένο μέλος του eMEDIA --Απαγορεύεται η αναδημοσίευση & ανάρτηση των άρθρων που υπάρχουν στον ιστότοπο www.antilogosnews.gr χωρίς την γραπτή άδεια του αρθρογράφου ή του διαχειριστή του ιστοτόπού μας. Σε περίπτωση που πραγματικά επιθυμείτε να προβείτε σε τέτοια κίνηση, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μας μέσω της ηλεκτρονικής φόρμας επικοινωνίας που υπάρχει στον ιστότοπό μας, ή τηλεφωνικά. Όλα μας τα άρθρα αποτελούν πνευματική ιδιοκτησία των αρθρογράφων και του διαχειριστή, και θα σας παρακαλούσαμε όπως σεβαστείτε την δουλειά και τον χρόνο που αφιερώνουμε για την ενημέρωσή σας. Σας ευχαριστούμε. Υπεύθυνη: Σκαρλάτου Σοφία Αικατερίνη Τηλ.&Fax :2432 400 094 - Επικοινωνία (Θεοδόσης) Κιν.: 698 24 94 413 - e-mail: antilogos.news@gmail.com |