Η Διοικούσα Επιτροπή του ΚΑΠΗ του Δήμου Καλαμπάκας, καλεί όλα τα μέλη, την Τρίτη 1η Οκτωβρίου, Παγκόσμια Ημέρα της Τρίτης Ηλικίας, στις 6μ.μ., στην εκδήλωση που θα γίνει στην αίθουσα του ΚΑΠΗ.
Μετά το τέλος της εκδήλωσης θα ακολουθήσει γλέντι και χορός στο Εστιατόριο του Κουβελά που βρίσκεται δίπλα από τον Ιερό Ναό Κων/νου και Ελένης της πόλης μας.
Τιμή φαγητού 6 Ευρώ
Το Δ.Σ. του ΚΑΠΗ του Δήμου Καλαμπάκας