Το Restaurant "POLYZOS" βρίσκεται λίγο έξω από την Καλαμπάκα στη περιοχή της Αγίας Τριάδας προς Mετέωρα σε μια καταπληκτική τοποθεσία με υπέροχη θέα. Από το 2009 που λειτούργησε για πρώτη φορά, οι δεξιώσεις της πόλης απέκτησαν επιτέλους το δικό τους μοναδικό νόημα.
Ένας ξεχωριστός χώρος ο οποίος είναι κατάλληλος όλο το χρόνο για να μπορέσετε να μοιραστείτε τις οικογενειακές σας στιγμές ή ακόμη και να οργανώσετε οποιαδήποτε άλλη εκδήλωση επιθυμείτε.
Ένας μοναδικός χώρος για καλοφαγάδες και οινολάτρες.
Απολαύστε καθημερινά ΜΑΓΕΙΡΕΥΤΑ-ΝΤΟΠΙΑ ΚΡΕΑΤΑ ΣΧΑΡΑΣ Ή ΣΟΥΒΛΑΣ-ΚΥΝΗΓΙ –ΟΡΕΚΤΙΚΑ-ΣΑΛΑΤΕΣ-ΕΠΙΔΟΡΠΙΑ
Κατά τη διάρκεια του χειμώνα το Restaurant "POLYZOS" σας κάνει να νιώθετε άνετα ξεφεύγοντας από την καθημερινότητα και διασκεδάζοντας με τη ζωντανή μουσική από ντόπιους καλλιτέχνες.
Επιπλέον, διαθέτει έναν από τους πιο λειτουργικούς και ευρύχωρους χώρους 400 και πλέον ατόμων.Τις καλοκαιρινές σας μέρες μπορείτε να τις απολαύσετε στον γεμάτο με δέντρα και όμορφα λουλούδια κήπο μας αγναντεύοντας τους φανταστικούς βράχους των Μετεώρων.
Οι μικροί μας φίλοι μπορούν να περάσουν ξέγνοιαστες στιγμές σε χώρο με διάφορα παιχνίδια,..
Η κουζίνα μας λειτουργεί καθημερινά από νωρίς το πρωί έως αργά το βραδύ μπορεί να καλύψει κάθε γούστο, από Ελληνικές παραδοσιακές γεύσεις έως Gourmet επιλογές. Πάντα με τα αγνότερα υλικά και την καλύτερη εξυπηρέτηση προκύπτει ένα ξεχωριστό αποτέλεσμα.
Είναι λοιπόν σίγουρο ότι το Restaurant "POLYZOS" μπορεί να καλύψει τις ανάγκες όλων των δεξιώσεων, και να κάνει την ιδιαίτερη στιγμή σας πραγματικά αξέχαστη..
Σας περιμένουμε λοιπόν για να δημιουργήσουμε μαζί το γεύμα ή το δείπνο που θα κλέψει την παράσταση!
Υπεύθυνος Επικοινωνίας: Δημήτρης Πολύζος
Τηλέφωνο Επικοινωνίας: 2432023988, --- Κιν : 6989093635